قوانین و مقررات

شرایط وقوانین

قوانین و مقررات

قوانین و مقررات کاربرگرامی لطفا موارد زیر راجهت استفاده بهینه از خدمات  کاربردی دکتر اسپرت به دقت ملاحظه فرمایید. ورود کاربران عزیز به وبسایت دکتر اسپرت هنگام استفاده از پروفایل شخصی طرحهای تشویقی و سایر خدمات ارائه شده توسط دکتر اسپرت. به معنای آگاه بودن و پذیرش شرایط و قوانین و همچنین نحوه استفاده از سرویسها وخدمات دکتر اسپرت می باشد.

توجه داشته باشید که ثبت سفارش نیز در هر زمان به معنی پذیرفتن کامل کلیه شرایط وقوانین دکتر اسپرت ازسوی کاربر است. لازم به ذکر است شرایط و قوانین مندرج جایگزین کلیه توافقهای قبلی محسوب میشود

قوانین و مقررات

شرایط و قوانین استفاده از خدمات دکتر اسپرت

 

توجه داشته باشید کلیه اصول و رویه های دکتر اسپرت منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران ، قانون حمایت از حقوق مصرف کننده است و متعاقبا کاربر نیز موظف به رعایت قوانین مرتبط باا کاربر می باشد . در صورتیکه در قوانین مندرج ، رویه هاا و سرویسهای دکتر اسپرت تغییراتی در آینده ایجاد شود. در همین صفحه منتشر و به روز رسانی می شود و شما توافق می کنید که استفاده مستمر شما از سایت به معنی پذیرش هر گونه تغییر است.

پکیج های اقتصادی دکتر اسپرت برای خودرو ساینا

قوانین و مقررات

 

تعریف مشتری یا کاربر

قوانین و مقررات

مشتری یا کاربر به شخصی گفته می شود که با اطلاعات کاربری خود که در فرم ثبت نام درج کرده است. به ثبت سفارش یا هرگونه استفاده از خدمات دکتر اسپرت اقدام کند.

 

ارتباطات الکترونیکی

 

هنگامی که شما از سرویس ها و خدمات دکتر اسپرت استفاده میکنید،سفارش اینترنتی خود را ثبت یا خرید می کنید. یا به دکتر اسپرت ایمیل می زنید، این ارتباطات بصورت الکترونیکی انجام می شود. و در صورتی که در خواست شما بارعایت کلیه اصول و رویه ها باشد ، شما موافقت می کنید. که دکتر اسپرت بصورت الکترونیکی (از طریق پست الکترونیکی، سرویس پیام کوتاه ، تلگرام و سایر سرویسهای الکترونیکی ) به درخواست شما پاسخ دهد.

همچنین آدرس ایمیل و تلفن هایی که مشتری در پروفایل خود ثبت می کند. تنها آدرس ایمیل و تلفن های رسمی و مورد تایید مشتری استن وتمام مکاتبات و پاسخ های شرکت از طریق آنها صورت می گیرد.

جهت اطلاع رسانی رویداد ها ،خدمات وسرویس های ویژه یا پرو موشن ها ، امکان دارد دکتر اسپرت برای اعضای وبسایت ایمیل یا پیامک ارسال نماید در صورتیکه کاربران تمایل به دریافت اینگونه پیامها را نداشته  باشند می توانند عضویت دریافت خبرنامه دکتر اسپرت را در پروفایل خود لغو کنند.

قوانین و مقررات

سیاست های رعایت حریم شخصی

 

دکتر اسپرت متعهد می شود در حد توان از حریم شخصی شما دفاع کند. در این راستا تکنولوژی مورد نیاز برای هر چه مطمئن تر شدن استفاده شما از سایت را توسعه دهد.

همه مطالب در دسترس از طریق هر یک از خدمات دکتر اسپرت جزئی از اموال دکتر اسپرت محسوب می شود. حق استفاده و نشر تمامی مطالب موجود ودر دسترس در انحصار دکتر اسپرت است. هر گونه استفاده بدون کسب مجوز کتبی حق پیگرد قانونب ر برای دکتر اسپرت محفوظ می دارد.

کاربران مجاز به بهره برداری و استفاده از لیست محصولات ،مشخصات فنی ،قیمت و هرگونه استفاده از مشتقات وبسایت دکتر اسپرت. یا هر یک از خدمات ویا مطالب ،دانلود یا کپی کردن اطلاعات با مقاصد تجاری ،هر گونه استفاده از داده کاوی ،روبات یا روشهای مشابه مانند جمع آوری داده ها و ابزارهای استخراج نیستند. کلیه این حقوق به صراحت برای دکتر اسپرت محفوظ است.

در صورت استفاده از هر یک از خدمات دکتر اسپرت ، کاربران مسئول حفظ محرمانه بودن حساب و رمز عبور خود هستند. تمامی مسئولیت فعالیت هایی که تحت حساب کاربری و یا رمز ورود انجام می پذیرد به عهده کاربران می باشد.

قوانین و مقررات

ثبت و ارسال سفارش  

 

روز کاری به معنی روز شنبه تا پنج شنبه هر هفته به استثنای تعطیلات عمومی در ایران می باشد. کلیه سفارشهای ثبت شده در طول روزهای کاری و اولین روز پس از تعطیلات پردازش می شوند. دکتر اسپرت به مشتریان خود در 6 روز هفته از ساعت 9 الی 21 در روز امکان سفارش گذاری می دهد.

کلیه سفارشات ثبت شده در سایت دکتر اسپرت به وسیله کد سفارش در پیش فاکتور از طریق ایمیل ویا پیامک درصف پردازش قرار می گیرد. 

در صورت بروز مشکل در پردازش نهایی سبد خرید مانند اتمام موجودی کالا یا انصراف مشتری. مبلغ پرداخت شده طی 24 الی 48 ساعت کاری به حساب مشتری واریز خواهد شد. باید توجه داشته باشید برای باز پرداخت کالای مرجوعی. مبلغ مورد نظر فقط به همان شماره کارتی که در درگاه اینترنتی به ثبت رسیده است واریز میگردد. کاربران باید هنگام سفارش کالای مورد نیاز خود ، فرم سفارش را با اطلاعات صحیح و بطور کامل تکمیل کنند. بدیهی است در صورت ورود اطلاعات ناقص یا نادرست سفارش کاربر قابل پیگیری و تحویل نخواهد بود.

با توجه به سیستمی بودن ثبت سفارش به هیچ وجه امکان صدور فاکتور مجدد و یا تغییر مشخصات آن وجود ندارد. بنابراین لازم است مشتریان هنگام ثبت سفارش نسبت به این مساله دقت لازم را داشته باشند. به دلیل وجود شرایط اقساطی سایت امکان پرداخت در محل وجود ندارد و پرداخت فقط از طریق درگاه اینترنتی سایت مورد تایید می باشد.

قوانین و مقررات

خسارت در هنگام حمل ونقل

 

دکتر اسپرت همواره نهایت تلاش خود را می کند. تا کلیه سفارشها را در نهایت سلامت و بدون آسیب به دست مشتریان خود در سراسر کشور برساند. تمامی سفارشات مشتریان گرامی توسط واحد لجستیک و بسته بندی فروشگاه دکتر اسپرت در نهایت صحت و سلامت ابتدا کنترل کیفی و سپس بسته بندی می گردد. تحویل اداره پست مرکزی جمهوری اسلامی ایران می شود. تا درنهایت به آدرس شما مشتری گرامی ارسال گردد.

لذا هر گونه خرابی و شکستگی کالا در صورت بازدید و تائید کارشناسان فنی دکتر اسپرت قابل قبول ومرجوع می باشد، در غیر اینصورت از مرجوع کالا معذور می باشیمهمچنین کالاهایی که دارای گارانتی می باشند نیز شرکت گارانتی کننده محصول جوابگوی مشتریان گرامی می باشد.

 

سیاست قیمت گذاری

 

قیمت گذاری در دکتر اسپرت مبتنی بر اصول مشتری مداری و احترام به حقوق مصرف کننده می باشد. قیمت های ارائه شده برای کالاها در دکتر اسپرت قیمت های خرده فروشی است که غالبا توسط تولید کننده و یا تامین کننده آن محصول بصورت مصوب تعیین شده است و سایر کالاها براساس مدل و مشخصات و همچنین کالاهای مشابه در بازار تعیین قیمت می شوند.

بانهایت احترام به مشتریان و با توجه به طیف گسترده سبد محصولات دکتر اسپرت نمی تواند قیمت و موجودی نهایی قطعی اعلام کند. در مواردی نادر و در صورت وجود نوسانات بازار و یا اشتباه در قیمت گذاری اگر سفارش قابل تحویل نباشد. دکتر اسپرت موظف است در اسرع وقت این موضوع را به فرد سفارش دهنده اطلاع دهد و سفارش را لغو نماید. لازم به ذکر است در صورتیکه کالایی پس از ثبت سفارش شامل کاهش قیمت شود سفارش به روز رسانی و قیمت جدید اعمال می شود. قیمت کلیه محصولات با احتساب مالیات بر ارزش افزوده است. مشتری مبلغ جداگانه ای بابت مالیات و عوارض ارزش افزوده پرداخت نمی کند.

قوانین و مقررات

 طرح تشویقی پیشنهاد شگفت انگیز

 

بصورت روزانه وهفتگی در این بخش تعدادی محصول بصورت پکیج های اقتصادی با تخفیف های بسیار ویژه تر نسبت به فروشهای ویژه درج می شود. در مواردی که به دلیل استقبال کاربران موجودی کالا زودتر از موعد مقرر به پایان برسد. وضعیت کالا به ناموجود تغییر می کند و امکان سفارش گذاری وجود نخواهد داشت.

دکتر اسپرت تعهدی در قبال سفارشهای تعدادی ندارد ودر صورت امکان فروش تعدادی هماهنگی های لازم از طریق تماس با پشتیبانی صورت میگیرد.

قوانین و مقررات

نمایندگی

 

دکتر اسپرت در هیچ نقطه ای از کشور نمایندگی و یا خدمات پس از فروش ندارد. کلیه سرویس ها ،تراکنش های مالی و خدمات قابل ارائه از طریق دفتر مرکزی و تماس با پشتیبانی پردازش می شود. لطفا در صورت مشاهده هر گونه تخلفی از این دست. مراتب را جهت پیگرد قانونی به روابط عمومی دکتر اسپرت اطلاع دهید.